PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 831
ocen
7,8 10 1 622831
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

Ta po której idą Adaś Miauczyński i Sylwuś wzdłuż drzew i on odpowiada ojcu, że nigdy się nie ożeni i opowiada mu o Chopinie wulgarnie, czy ktoś z Państwa szczególnie Warszawiaków wie co to za STREET? być może Grójecka, ale nie jestem pewien, prosiłbym o odp.
oczywiście Adaś mieszka na Ursynowie aczkolwiek niewiele widać...

ocenił(a) film na 9
Irish_Americ

Gagarina

ocenił(a) film na 8
malowany

Oj równo rok moje pytanie wisiało....dziękuje, oj nie ma innej ulicy w Warszawie bo mi się kojarzy z "Sową i przyjaciółmi"?

ocenił(a) film na 9
Irish_Americ

Wczoraj oglądałem po raz kolejny dzień świra i też mi się nasunęło to pytanie co to za ulica ,skojarzyłem ją. Tą alejke można zobaczyć w google map skrzyżowanie sieleckiej z Gagarina jak się jedzie w stronę Czerniakowskiej to po lewej stronie jest ta alejka.Inne w sensie podobne z wyglądu ? To na Bielanach jest sporo takich ulic oddzielonych linią drzew od chodnika i bloków.

ocenił(a) film na 8
malowany

Nie jestem z Warszawy i faktycznie mogę się tylko posiłkować tylko google street, słabo widać, scena dość krótka rozmowy Kondrata z Miśkiem Koterskim, jakiś charakterystyczny balkon, okno? chodnik? drzewo- być może te przejście dla pieszych gdy Koterski zostawia Kondrata i idzie sobie, ale to mogło być kręcone gdzie indziej i trzeba tam być aby chyba to stwierdzić czy to ta ulica, najlepiej z fragmentem filmu z youtube.
Tak samo co to za osiedle gdzie mieszka Adaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones