PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 939
ocen
7,8 10 1 622939
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

dzień świra

użytkownik usunięty

musiałem dożyć 25 roku życia żeby w pełni zrozumieć przekaz tego filmu.

Dokładnie, dopiero z wiekiem dotarło do mnie jak prawdziwy jest ten film. Kiedyś śmiałam się z pewnych kwestii, wydawało mi się, że ten film to komedia. Teraz jestem nim do głębi poruszona, ukazuje całą prawdę o nas- ludziach. Nie korzystamy w pełni z życia, daliśmy się zamknąć w sztywnych ramach, kładziemy się spać nie zrobiwszy w dzień niczego naprawdę ważnego i tak nam wszystkim mija życie. Film po prostu piękny.

ocenił(a) film na 9

Poczekaj 10 i zrozumiesz jeszcze więcej i inaczej i to jest zajebiste... :)

True, myślałem że tylko ja wraz z kolejnym obejrzeniem filmu coraz mniej się śmieję a coraz bardziej rozumiem dramaty i frustracje bohatera :/
Wczoraj obejrzałem świra chyba po raz trzydziesty. Boję się że za 10 lat postąpię jak Adaś i zrobię kupę na trawniku pod oknem sąsiadki... ;)

inshallah

To jeszcze nie zrobiłeś? Im wcześniej tym lepiej obudzić się z obłędu ;)

ocenił(a) film na 9

Faktycznie z tym filmem jest tak że za małolata bawi a potem już nie no może tylko od czasu do czasu ale większość scen już nie bawi tylko bardziej wk*rwia że ludzie to takie sk*rwysyny.Generalnie film na 10/10 ukazuje świetnie polaków czyli Nas oraz cały ten otaczający nas syf np.scenka z polską flagą do dziś aktualna,gdyby nie ukazanie tego otaczającego nas syfu i w ogóle tego co nas otacza i nas wnerwia oraz wykańcza to nie dałbym za chiny ludowe dziesiątki a tak niech ma bo jak na polskie standardy jest to film bardzo dobry i godny polecenia oraz nadal aktualny czyli nie starzejący się i to jest moim zdaniem największy plus tegoż filmu.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones