PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31413}
7,8 622 939
ocen
7,8 10 1 622939
8,5 49
ocen krytyków
Dzień świra
powrót do forum filmu Dzień świra

popieprzony film

ocenił(a) film na 1

Daje jedyną gwiazdkę dla Konrada a film do bani. Ciekawe że nie wymyślą żeby głównym bohaterem
była jakaś kobieta? Takich mamy posranych reżyserów ze hej.
Debile tyoko skupiają się na negatywnych cechach człowieka zamiast eksponować tę pozytywne tak
jak to robią choćby na zachodzie.

ocenił(a) film na 8
sebamarek

jak sie ogląda same napisy końcowe to później wychodzą takie a nie inne komentarze - obejrzyj film jeszcze raz, jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i jeszcze raz - a jak wciąż nie załapiesz zacznij oglądać MiniMini albo JimJam - może tam coś znajdziesz dla siebie. A swoja droga jeden z lepszych filmów polskich ostatnich lat.

ocenił(a) film na 1
carnivore1

jak bylem kawalerem to moze i byl ok ale gdy juz jestem w zwiazku malzenskim przez co mam wiekszy obraz rzeczywistosci to nie zmienie zdania ze to kicz i osmieszanie mezczyzn.
Lepsze filmy polskie to sami swoi kingsajz seksmisja.

ocenił(a) film na 10
sebamarek

Czyli według Ciebie film jest słaby bo pokazuje negatywne cechy człowieka? Jak chcesz oglądać wyidealizowany świat to zacznij oglądać Bollywood.

ocenił(a) film na 8
Reynevann22

popieram w 100%...przy okazji kolega wymienił 3 (słownie: trzy) polskie filmy komedie średnio ukazujące rzeczywistość a daje sobie prawo do zdania że Dzień Świra ośmiesza mężczyzn ?? cwspołczuje żonie i jej rzeczywistosci z tym panem - a swoją drogą tekst "jestem w zwiazku malzenskim przez co mam wiekszy obraz rzeczywistosci" rozbawił mnie do łez XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
sebamarek

Chyba naprawdę nie bardzo zrozumiałeś. Podpinam się do posta wyżej obejrzyj jeszcze raz i jeszcze... Ten film nie ma na celu ośmieszenia mężczyzn, a zupełnie co innego. I zgadzam się z przedmówcą, jeden z lepszych filmów ostatnich lat

ocenił(a) film na 8
azuloscurocasinegro

jak to dobrze że na filmwebie są jeszcze jakieś normalnie myślące osoby..;)

ocenił(a) film na 10
azuloscurocasinegro

Nie żartuj ze zrozumiałaś ten fim:)))

użytkownik usunięty
sebamarek

Więc mówisz, że Kingsajz i Seksmisja są bardziej rzeczywiste? (pomijając ich szatę przekazu, sam świat Szuflandii i Świat kobiet nie był rzeczywisty)

sebamarek

ja też daję 1, ten film to kicz

ocenił(a) film na 10
sebamarek

Szybko i spokojnie ci pewne rzeczy wyjaśnię. Ten film to przede wszystkim scenariusz i teksty, które po prostu są znakomite i nie do przecenienia. W filmie jest masa wątków, masa, ja przytoczę Ci tylko kilka: 1. niespełniona miłość, 2. tęsknota za młodością, 3. pokazanie fobii i przyzwyczajeń ludzkich, 4. polityczny- czarni czerwoni, biali, 5. socjologiczny - zachowania ludzkie, 6. pokazanie wad charakteru kobiet ale i mężczyzn. 7. wątek rodzic - dziecko, 8 mąż - żona itd itp. Za same teksty, które pamiętam z filmu i używam czasami w życiu mogę dać 10 za scenariusz , np: "w mordę dać , mogę dać"; "co mi pani sr... tym psem pod oknem"; "tym, takim ,taką"; "musisz tak skrobać bo jest zmarznięte"; "kup sobie kołek osinowy i...."; "Jak ocjciec zrobi dziubek to nie ma ch.... we wsi" . To po prostu jest cała wartość tego filmu. Każdy człowiek zobaczy w nim jakieś swoje wady. Nie bierz ich do siebie, tylko się z nich śmiej.

ocenił(a) film na 10
sebamarek

A gdyby eksponował również cechy pozytywne np. w zakończeniu też byś psioczył,że film jest gromkopier dny, słitaśnie piękny i wybielony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones